Mevzular 45 - Görünen Köy

Eğlence

Bu Bir Final Değildir. 46da Görüşürüz.

YORUMLAR

 • BaBaLa TV
  BaBaLa TV13 gün önce

  Tüm konuşmalarım 2018-2019da yayınlanan Mevzular’dan alınıp koyuldu bu videoya. Mesele bugünü dün görmektir. Bırakın bu videoyu falan. Lütfen Yarına Bakın. Cem Gürdeniz vatanseverdir.

 • Mehmet Tuylek

  Mehmet Tuylek

  3 gün önce

  Abi gelsin artık 46

 • CsabaUlgen1999

  CsabaUlgen1999

  5 gün önce

  Disslike atanlar kesinlikle Turk degiller. Hepsi birbirine benzer hepsi Ataturk dusmanidir. Ataturkun sari saci mavi gozu degil ,Turk olusudur dusman olma sebepleri sadece Turkluge dogrudan saldiramadiklari icin ona saldirirlar. Turklere sabir ve guzel bir gelecek diliyorum. Asla pes etmeyin. Budapesteden selamlar.

 • Abdullah Kılıç

  Abdullah Kılıç

  9 gün önce

  Merak Etmeyin Amiralim Sizin Hala Bırakmadınız Ama Sizin Ve Sizin Gibilerin Bırakacağı Bayrağı Biz Devralıp Türkiyeyi Muhasır Medeniyetler Seviyesine Çıkaracağız Bundan Hiç Şüpheniz Olmasın Bu Ülkede Ne Ömer Halisdemirler Ne Kadri Yüzbaşılar Ne Vatansever Nesiller Yetişiyor Yetişecek. Biz Bu Ülkenin Evlatlarıyız Biz Metenin Torunlarıyız Biz Fatihin Torunlarıyız Biz Kendisinden 6 7 Kat Büyüklükte Bir Ordunun Üzerine Yürüyen Sultan Alparaslanın Torunlarıyız Bu Ülkeyi Bölmelerine Bu Ülkeyi Saf Dışı Bırakmalarina Asla Ve Asla İzin Vermeyip Turkiyeyi Mühasır Medeniyetler Seviyesine Cıkaracağız.

 • Emre ÖZCEYLAN

  Emre ÖZCEYLAN

  9 gün önce

  @Genç İttihadçı mevzunun darbe ile zerre alakası yok arkadaş. sırf gündem değiştirebilmek için yayınlanmış bir yazıyı nereden alıp nerelere getirdiler. vatan sever olup uyarıda bulunmak bile bu yönetim karşısında vatan haini olmaya sebep. o kadar uzun zamandır hükümetler ki artık kendilerinin hükümet olduklarını unuttular ve kendilerini devlet zanneder oldular. vatan için ömrünü harcamış emekli yahut aktif görevde olan silahlı kuvvetler personellerimizi iktidar uğruna harcamaya çalışanlara papuç bırakmamak gerek.

 • İbrahim Akman

  İbrahim Akman

  10 gün önce

  @Komedi Alemi vatan sever ama insanını sevmez Cem gürdeniz

 • Frat Furkan Üstün
  Frat Furkan Üstün2 saatler önce

  Uyuyan bir millet ya köle olur yada YOK olur Neden montrö hakkında söz hakkı olan amirallerimiz alındı neden basında amirallerin yayımladığı genelge hiç sayıldı2.nci 3.ncü plana atıldı diye düşünün sonra aklınıza güzel ülkemde konuşanların başına gelenleri düşünün ben düşündüm (SONUMUZ HAYIR OLSUN)

 • bilinmeyen
  bilinmeyen8 saatler önce

  Gelecek mevzular programında Sabahattin Önkibarı burada görmeyi istiyoruz.

 • Ahmet Akın Öztürk
  Ahmet Akın ÖztürkGün önce

  Ya şu yorumlara Atatürk sözleri yazmayın beğeni almak için

 • Iron Man
  Iron ManGün önce

  SONUNA KADAR ERDOĞAN!!!!!

 • Hasan Kun

  Hasan Kun

  4 saatler önce

  Koyunların burda ne işi var ?

 • Iron Man
  Iron ManGün önce

  Kuyruk acınız var, devammmm :))))

 • Vaysal Metin
  Vaysal MetinGün önce

  Ben hiç bir zaman doğruyu inkar etmedim 3 kildimiz var bu 3 kilit istihbarat inanç ve tarih tir ama herşeyden önemli olan bir şey vardır türklüğünü unutursan tarihte seni unutur çok alaya konusu oldum çünki ben batılılaşmış özenti türk genci deyil at sırtında anadoluya gelen metehanin genciyim

 • Asosyalgeveze
  AsosyalgevezeGün önce

  İhanet ve cahillik aynı zamanda aç gözlülük dipsiz bir kuyuya atılan sonu gelmeyen bir taş gibidir. Sadece düşerken sağ ve sola çarpar ve çarptığı heryere zarar verir tıpkı bizlere olduğu gibi. Artık o kadar çok sindirilmiş tarihe not atıldıki Umarsız kumpasların kapılarını açan işbirlikçileri bile bizlere alıştırılmaya çalışan kafaları düşünceleri Türkiye de bir çok kez yaşadı ve hala gölgesi altında dayatılmaya devam ettiriliyor . Cinnet geçirmiş bir devlet hükemet yönetimi her daim halkına zarar vermektedir. Bizler alıştırılmış simge haline gelmiş siyasetçi ve siyaset düzeninin en altında ezilen halkası gibi bi hale geldik. Sizler ise sosyal medyanın gücünü kullanan kendi çıkarlarından uzaklaşmış haline getirdiğiniz bu videolarda çoğu zaman üstü kapalıda olsa doğruyu aktaran kısıtlanmış bir toplumun susturulamayan sesi olduğunuz için teşekkür ediyorum.

 • fundafufi
  fundafufi2 gün önce

  👏👏👏 Ağzına sağlık, iyiki varsın..

 • ufık çelik
  ufık çelik2 gün önce

  bu şarkıyı kim söylüyor yaaaaa ?

 • leyla Duman
  leyla Duman2 gün önce

  Çok üzüldüm neyin içine düştük böyle

 • dalarzi k
  dalarzi k2 gün önce

  yıllardır suya sabuna dokunmadan zottirik bir programla köşeyi dönen İLKER AYRIK, babala tv ortaklığı ile nasıl bir cenderenin içine girdi umarım farkındadır.

 • MEVLÜT DAĞLAR
  MEVLÜT DAĞLAR2 gün önce

  Ulan masa falan gidince bi kötü oldum ya

 • Mehmet Temiz
  Mehmet Temiz2 gün önce

  Kemal kılıçtıra oğlu

 • turgay ceylan
  turgay ceylan2 gün önce

  Komutanimizin yorumlarini ne zaman izleyeceğiz ömür bitti ! Lütfen düzenli araliklarla yapin bu işi🙏

 • Ferdi Korkmaz
  Ferdi Korkmaz3 gün önce

  Tek birşeyi merak ediyorum neden bu emekli amirallerimiz daha uygun bir yöntemi seçmedilerde de muhtıra yöntemini seçtiler ?

 • süleyman kaplan
  süleyman kaplan3 gün önce

  Biz bu ülkede susanların konuşanlardan daha fazla olduğunu biliyoruz Oğuzhan abi :)

 • Mustafa Eren Danşık
  Mustafa Eren Danşık3 gün önce

  Bırakın caka satmayı. Allı pullu sözlerle içinizdeki kini akıtıyorsunuz. Kardeşim bu adamlar sözde vatanseverlerse neden emekli olmadan çıkıp adam gibi konuşmadılar? Tabi o zaman yemez değil mi? Dürüst ve doğru olsalardı görev başındayken yanlış gördüklerini söylerlerdi. Şimdi uzaktan bok atmak kolay. Devletime baş kaldıranların sonu bedbahtlıktan başka birşey değildir.

 • Demokrasi Getiriyorum

  Demokrasi Getiriyorum

  3 gün önce

  Tayyiple beraber gidersiniz aslanım hocanızın yanına

 • Ufuk Utku Yüksel
  Ufuk Utku Yüksel4 gün önce

  Şarkıyı söyleyen kişi kim?

 • Buğra AKDOĞAN
  Buğra AKDOĞAN5 gün önce

  Allah israillilerin gözüne soka soka doğruları mucizelerle göstermişti defalarca ama onlar gene de inanmamıştı...daha hangi mucizeyi bekliyoruz...Uğur Mumcu, fethullah gülen terör örgütüdür dedi, öldürüldü. 1. Mucize....ANLAMADINIZ. Türk subaylarını, amirallerini ayaklar altına aldılar on sene önce. Biyad ettiğiniz fetö aldı ve terör örgütü çıktı.... ANLAMADINIZ. Ben öğretmenim, artık öğrencilerime sabahları türküm doğruyum dedirtemiyorum. Alın size 3. mucize... daha neyi anlayamadınız? ŞİMDİ O AMİRALLER, GENE AYAKLAR ALTINDA...Ayın bölündüğü, denizin bölündüğü gibi Türkiye'nin de mi bölünmesi lazım ANLAMANIZ İÇİN ???

 • CsabaUlgen1999
  CsabaUlgen19995 gün önce

  Disslike atanlar kesinlikle Turk degiller. Hepsi birbirine benzer hepsi Ataturk dusmanidir. Ataturkun sari saci mavi gozu degil ,Turk olusudur dusman olma sebepleri sadece Turkluge dogrudan saldiramadiklari icin ona saldirirlar. Turklere sabir ve guzel bir gelecek diliyorum. Asla pes etmeyin. Budapesteden selamlar.

 • Mehmet Gökhan BULAT
  Mehmet Gökhan BULAT5 gün önce

  Tarihte Türk devletlerini yıkan çok az dış güç oldu. Türk devletlerini yıkan yine hep Türk devletiydi. Bizi yıkacak düşmana gerek yok bize bizden birisi yeter.

 • AsenAtsız
  AsenAtsız5 gün önce

  Bu memleket, Dünya'nın beklemediği, asla ümit etmediği bir müstesna mevcudiyetin yüksek tecellisine, yüksek sahne oldu. Bu sahne yedi bin senelik (en aşağı), bir Türk beşigidir. Beşik tabiatın rüzgarlarıyla sallandı.Beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvelâ korkar gibi oldu; sonra onlara alıştı; onları tabiatın babası tanıdı, onların oğlu oldu. Bir gün o tabiat çocuğu tabiat oldu, şimşek, yıldırım, Güneş oldu. Türk oldu.. Türk budur. Yıldırımdır, kasırgadır, Dünya'yı aydınlatan Güneş'tir. -Mustafa Kemal Ata(M)Türk

 • uzaltay
  uzaltay5 gün önce

  Vatan sever, ömürlerini bu ülkeye feda etmiş insanların daha öncede bu ülke için gördükleri tehlikeleri söyledikleri zaman, bu gerçeklerden rahatsız olanlar onları suçlamış, yalanla dolanla kumpaslarla ömürlerinden yıllarını çalmışlardır. Onlar ise her şeye rağmen önce vatan diyerek mücadelelerine devam etmişlerdir. Ne çabuk unutuluyor 5 yıl önce olanlar ve ondan öncesi hazırlanan oyunlar. Bu insanların tek derdi vatan. FEtO kumpasına daha önce çanak tutan alkışlayan destekleyen insanlar bugün gelmiş lafta vatanseverlikten bahsedip böylesi onurlu ömürlerini bu vatana feda eden insanlara çatal dillerini gösterip laf söyleme hadsizliğini nasılda buluyorlar. Çok uzakta değil çatal dilliler; darbe nedir, nasıl hazırlanmış, kimler bu hazırlığa destek olmuş, amacı hedefi nedir, dün onlar için ağlayan gözyaşı döken insanlar kimdir ? dönün bir bakın. Boy boy fotoğraflar videolar var. Cem Gürdeniz vatanseverdir.

 • Ahmet Ahmet
  Ahmet Ahmet5 gün önce

  oğuzhan abi Atatürkün kahverengi ceketi satışa çıkarıldı bunun hakkında konuşurmusun

 • Burak Erten
  Burak Erten5 gün önce

  Osman Pamukoğlu konuk alın

 • canberk günay
  canberk günay6 gün önce

  Bir hayalim var,, lise son öğrencisiyim ve staj da çalışıyorum 1000 TL para kazanıyorum bu paramı değerlendirip bir yerde çoğaltıp KANADA da Bilgisayar Bilimi bölümünü okumak istiyorum hayalim bu. Fakat Türkiye şartlarına bakarak o kadar parayı nasıl bir araya getireceğimi bilmiyorum, her türlü fikre açığım şimdiden teşekkür ederim.

 • Bilge kaan Aksar
  Bilge kaan Aksar6 gün önce

  Yav kardeşim ben mevzuları her seferinde izler dinler bilgimi alır altındaki yorumları okumaz yorumda yapmazdım ne like atardım nede disslike ama bu olmadı abi ben böyle bir mevzular izlemeyi hak etmiyorum ben askerimin vatan sever subayımın, assubayımın , generallerimin susturulmasını hak etmiyorum susmak istemiyorum arkadaş artık yeter

 • Yusuf İshak Akman
  Yusuf İshak Akman6 gün önce

  Son mevzular mı bu acaba :(

 • Eren Aşcı

  Eren Aşcı

  6 gün önce

  hayır açıklamayı oku

 • Emre
  Emre7 gün önce

  İktidar , O kadar yaşanılan olaydan hiç mi ders almıyorsun. Hala Fetöcüleri sevindirmeyi başarıyorsunuz. Yazıklar olsun buna ses çıkarmayan bize de yazıklar olsun.

 • Emre Mirze
  Emre Mirze7 gün önce

  Sen ve senin gibi vatan evlatları olmasa biz bu düzende ezilir gideriz. Gençlere gösterdiğin yolda önüne taş atılsa dahi Atatürk ilke ve inkılaplarıyla vatanın istikbalini savunduğun için ve bize birşeyleri göstermeye çalıştığın için bu gençlik seni unutmayacak. Güneşli günlerin aydınlığı ile geleceğimize ışık tutmandan gayet memnunum. Bu vatanın bir evladı olarak hiçbir zaman vazgeçmeni istemiyorum. Doğruyu hakkı savunmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim.

 • Gökmen
  Gökmen7 gün önce

  Cem amirali yeniden programa bekliyoruz...😊

 • ColdScream
  ColdScream7 gün önce

  ...

 • Yahya İlgün
  Yahya İlgün7 gün önce

  Amirallerimiz serbest. Ama unutmayacağız

 • Onurhan Ayas
  Onurhan Ayas7 gün önce

  Cem Gürdeniz Amiralimiz sabaha karşı adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

 • Buse Demirci
  Buse Demirci8 gün önce

  Atilla Uğur Cumhurbaşkanı olsa ne güzel olur.. Şu vatanı birazda şerefli insanlar yönetse asıl o zaman herşey çok güzel olacak.

 • cengiz özcan
  cengiz özcan8 gün önce

  Mevzular 46 Cem Gürdeniz Gelsin mi?

 • ÜMMÜS ULUER
  ÜMMÜS ULUER8 gün önce

  Kıyamam 😔 üzdüler mi seni

 • Furkan Bayram
  Furkan Bayram8 gün önce

  ...

 • Yasin Bolat
  Yasin Bolat8 gün önce

  Helallllll

 • blatv TR
  blatv TR8 gün önce

  Babala TV olarak 2.nci kanalımız BaaBaaLaa TV olarak komik videoları hazırlayıp editini yaparak size sunuyoruz destek olmak isterseniz bekleriz :)

 • SkyTv
  SkyTv8 gün önce

  "Uyuyan milletler ya ölür yada köle olarak uyanır." Mustafa Kemal Atatürk

 • Coskun
  Coskun8 gün önce

  Mavivatanın isim babası, bu ülkenin denizler üzerindeki haklarını her fırsatta çıkıp bas bas bağıran, bu vatan için gözünü çöpten bile sakınmayacak adam Cem GÜRDENİZ komutanımı içeri alıyorsun, sonrada çıkıp sağda solda mavivatan diye nağralar atıyorsun. Bu vatan toprağı üzerinde bulunan tüm Türkçü ve Atatürkçü komutanların Tanrı yardımcısı olsun.

 • Okay Özkaya
  Okay Özkaya8 gün önce

  Montro boğazlar sözleşmesi nedir? Nasıl kabul ettirilmistir? Bize sagladiklari nedir? Cok detayli bir mevzular videosu olursa cok fazla sey değişir. Internetin zehirli gücü şuan montronun ne olduğunu bilmeyen insanlarin viral videoları gibi; Hakan Ural in Montro ya köprü gisesi muamelesi yaptığı sacmaliklar gibi seyler yüzünden insanlar neyin ne olduğunu bilmeden fikir sahibi olmaya cok meyilli. Senin kadar sosyal gücü olup senin kadar bunu anlatacak yüreği olan kimse yok şuan bu ülkede. Cat diye cikarip koy ki montronun gerçekten ne olduğunu anlatan da bir viral video dönsün sosyal mecralarda. Dönsün ki bazilarinin bilinçli algı operasyonlari yüzünden halkin hiçbir bilgiye sahip olmadan fikir sahibi olan kesimi de en azından "montro bu muymus" diyebilsin. Yoksa bu kesim yüzünden Türkiye'nin denizlerdeki üstünlüğü bir gece ansızın elden gidecek ve halkin çoğunluğu iyi bir şey oldu zannedip mutlulukla hayatına devam edecek

 • volvadinn
  volvadinn8 gün önce

  "Onlar zararlarından emin oldukları için; dostlarını uzak tuttular. Kendilerine bağlamak ve kazanmak için de; düşmanlarını yakın tuttular. Yakınlaştırılan düşman dost olmadı. Ama uzaklaştırılan dost düşman oldu. Herkes düşman safında birleşince yıkılmaları mukadder oldu." -Ebû Müslim Abd-ur Rahman bin Müslim El-Horasanî'nin Emeviler yıkıldıktan sonra söylediği söz. (İranlı bir Müslüman siyasetçidir. Emevî Devleti'nin yıkılışı ve Abbasî Devleti'nin kurulması aşamalarında önemli roller üstlenmiştir.)

 • çağan
  çağan8 gün önce

  yetr artık mevzular gelsin

 • Ahmet Keyan
  Ahmet Keyan9 gün önce

  Güzel günler yakın

 • BOŞ işler MÜDÜRÜ
  BOŞ işler MÜDÜRÜ9 gün önce

  Ah oğuzhan abi ahh. Senin gibi insanlar var oldukça batsada bu dünyaa. Yiğitçe yaşadık diyebilecez

 • Wili Wonqa
  Wili Wonqa9 gün önce

  Konuk olarak Namık EKİN ile ATİLLA UĞURU al Efsane Video olur .....

 • C. Şahin
  C. Şahin9 gün önce

  Kim ne derse desin azıcık siyasi tarihle ilgilenen birinin çok rahat anlayacağı gibi Cem gürdenizin imzasının olduğu bildiride darbe ima sı vardır net. Bu bildiriye imza atmayacaktı o halde

 • Tayfun Ürün
  Tayfun Ürün9 gün önce

  Yeri ve konusu değil biliyorum fakat günlerdir arayıp tarıyorum fakat bulamıyorum. Müziğin linkini bırakabilir misiniz? Oğuzhan 46yı çok bekletme...

 • vedat yıldırım
  vedat yıldırım9 gün önce

  Abiiii kuruduk kaldık, hadiiiiiii

 • bostorgay
  bostorgay9 gün önce

  330k goruntulemesi olan video. kac olacak kimbilir? gencler durumu coktan kavramis babala tv sayesinde ne yapsalar tiri viri. tokadin buyugunu gencler indirecek.

 • Elifnur Onaran
  Elifnur Onaran9 gün önce

  "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz."

 • oğuz karnak
  oğuz karnak9 gün önce

  Değişim sinyalleri geliyor tabiki de, bişeyler değişecek bu belli herkesin bir stratejisi var lakin antileri ile bunlar ortaya sunulmalı neden bilmeyene görmeyene anlatılmalı

 • İSMAİL HAKKI
  İSMAİL HAKKI9 gün önce

  Abi benim artık hiçbir şeyden umudum kalmadı bütün bu olanların sebebi seninde bahsettiğin en önemli şey olan EĞİTİM... 1975 yılında Rıfat Ilgaz çöken eğitim sistemini anlattım, ağlanacak halimize güldük demiş. Teee o yıllardan bu zamana kadar ülkede en önemli şey olan eğitim kötü ve günden güne daha kötüye gidiyor. Hiçbir siyasetçiden de umudum yok herkes kendi çıkarları peşinde ne olacak bu halimiz bilmiyorum Allah sonumuzu hayırlı etsin... Eğitim sistemi düzelmeden ne ekonomi düzelir, ne adalet gelir, ne laikliği yaşayabiliriz ne de şeriatı... Hep boş tartışmalar. Boşuna dememiş atalarımız ağaç yaşken eğilir ve yılanın başı küçükken ezilir diye...

 • İbrahim Temel
  İbrahim Temel9 gün önce

  Amirallerimiz'in yanındayız! Doğrunun yanında sonuna kadar. Hapisi, hatta ölümü göze aldık, hesabı siz yapın.

 • Abdullah Kılıç
  Abdullah Kılıç9 gün önce

  Yazık Yazık İçimizde O Kadar Fetocu Varken Neden Bu Adamları Tutukluyorlar

 • RD C
  RD C9 gün önce

  Ülkenin neredeyse yarısına çığlıklarımızla haykırdıklarımızı anlatamadığımız için çok umutsuzum. Tüm bunlara rağmen sabırla, vazgeçmeden devam edeceğim.

 • Fahrettin ergeç
  Fahrettin ergeç10 gün önce

  Siyasi partimiz kalmadı peki iyi olcak siyaset yapıcak müslümanın hakkını türkün hakkını korucak yada düzelecek bir parti var mı siyaset yapmayalım ama neden biz devlet mi değiliz yada biz kimiz boş mu 80 milyon

 • Muhammed Soykan
  Muhammed Soykan10 gün önce

  ,

 • Bilim ve Teknoloji Partisi
  Bilim ve Teknoloji Partisi10 gün önce

  Baban seni iyi yetiştirmiş helal olsun

 • Ahmet Cemal Karakavuz
  Ahmet Cemal Karakavuz10 gün önce

  Cem Gürdeniz şu anda ne düsünüyor ne hissediyor acaba o kadar yıl hizmet et.Milletin ve devletin yararı için bir şeyler yap sonra "Duygu istismar uzmanları" senin yaptıklarını insanlara farklı şekilde anlatsın senin o kadar yıllık emeğini farklı yorumlasın yorumlatsın millete.Bugün bazı insanlara kanıp da Cem Gürdenizi ve diğer amirallerimizin vatan sevgisini yargılayan kendilerini Vatanın milletin dinin savunucusu olarak gören kesim Mavi Vatan kavramının isim babasının Cem gürdeniz olduğunu bile bilmezler

 • Thomas Shelby
  Thomas Shelby10 gün önce

  Lütfen biri türküyü söyleyeni yazabilir mi

 • Sefa Durmaz
  Sefa Durmaz10 gün önce

  Başımızın üstünde taşımamız gerekenleri ayak altına aldığımız sürece ne doğu Akdeniz ne mavi vatan ne fetö biter ne de Türkiye kalır. İnsanın kendine verdiği zararı kimse vermezmiş. Kendine zarar verme ülkene zarar verme. Evlatlarına sahip çık. CEM GÜRDENİZ VATANSEVERDİR.

 • Gökdeniz Özcan
  Gökdeniz Özcan10 gün önce

  "Yazıklar olsun",kısa ve bi'o kadar da anlamlı bir cümle anlayana

 • Cem Abak
  Cem Abak10 gün önce

  dimnerken tüylerim diken diken oldu!!!

 • Rafet Can Tombul
  Rafet Can Tombul10 gün önce

  Sonda Işık tutulan cisim, bir koltuk ve tel örgülerin aramıza giren bir perde gibi getirilmesi koltuk sevdalıların aramıza koyduğu tel örgüler bizleri dinlememeleri, koltuk sevadasının yarattağı sağırlık ben buradan bunu anlıyorum. Şarkı ile uyumu muazzam bilemiyorum ben 19 yaşındayım bunaldım artık sesimi duyuramamak yaşıtlarımın çektiği zorlukları kimseye iletememek iletilse de bir kulaktan girip diğerinden çıkması ,beni bu ülkede kimse tutamaz.

 • Ali Huseyin
  Ali Huseyin10 gün önce

  Lutfen mevzular programı bitmesin lütfen

 • BABA KIZ
  BABA KIZ10 gün önce

  dış mihraklar sizi

 • Kadir Can Soydan
  Kadir Can Soydan10 gün önce

  👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

 • Özgür Öztürk
  Özgür Öztürk10 gün önce

  Eskiden aklım yetmez yaşım ermez idi. Hele birde taraflı medyanın, yolsuzluğa batmış devlet birimlerini görmez idim. Şimdi utanmadan sıkılmadan hayatlarını bu vatana katkı sunmak için görev yapmış GERÇEK Vatanseverleri "Vatan haini" olarak ilan ediyorlar. Darbe teşebbüsü diyorlar bre utanmazlar besleyip büyüttüğünüz fetöyü de bu halk durdurdu merak etmeyiniz Halk gerektiği zaman gerekeni yapar. Mağdur edebiyatınız sökmüyor artık. Sandıkta Görüşmek dileği ile

 • CemreEsila TEKTAŞ
  CemreEsila TEKTAŞ10 gün önce

  Sadece ve sadece çok teşekkürederim...Çok etkilendim...

 • Trem Ka
  Trem Ka10 gün önce

  Aklıma Ergenekon, Balyoz, Askeri Casusluk kumpasları geldi herkesin aklına geldiği gibi. Liseye gidiyorum, yaz tatili, o zamanlar TGB'liydim keşke hala öyleyim diyebilsem. Ağustos ayı başı birkaç gün sonra Silivri'de Ergenekon davası var. Gitmek için can atıyorum ama bizlere öcü gözüyle bakılıyordu, ailemde endişe ediyordu gitmemi istemiyordu. Yalvar yakar ikna edemedim bizimkileri gidemedim, yola çıkılacak günün sabahı hazırladım çantamı kaçacağım evden kafaya koydum, gittim otobüsün kalkacağı yere zorla bineceğim, almıyorlar beni diretiyorum yok diyorlar başına bir iş gelir ailene açıklama yapamayız diyorlar, beni almadan gittiler. Ağlaya ağlaya eve gittim... En büyük pişmanlığımdır gidememek bu ülkenin vatanseverlerini savunamamak! Bugün 25 yaşında atanmamış öğretmenim, işim yok, tecrübem yok, hiç bir şey yok. Buna rağmen diyorum ki bir daha asla! Seni seviyoruz sevgili Oğuzhan Uğur ve neler hissettiğini çok iyi biliyoruz...

 • Szchull
  Szchull10 gün önce

  Yorumlar da herkes Cem Gürdeniz i savunuyor devlete püskürüyor. Ancak Cem Gürdeniz hayatı boyunca devletine bağlılığını bir an bile yitirmemiş olsa dahi ki bu her bir türk vatandaşı için geçerlidir, bu ona her kafasına estiğini yapma hakkı tanımıyor. Düşünün ki ömrünüzü bir sevgiliye verdiniz. Bir gün hata ettiniz ve bir kere aldattıktan sonra, o kadın veya erkeğe verdiğiniz bir ömürü çöpe attınız. Şimdi siz olsun çok seviyor bir kereden bir şey olmaz diye bilir misiniz ?

 • MUTFAKTA OLAY VAR
  MUTFAKTA OLAY VAR10 gün önce

  Bir millette, özellikle bir milletin iş başında bulunan yöneticilerinde özel istek ve çıkar duygusu, vatanın yüce görevlerinin gerektirdiği duygulardan üstün olursa, memleketin yıkılıp kaybolması kaçınılmaz bir sondur. M.K.ATATÜRK

 • Süleyman Kinet
  Süleyman Kinet10 gün önce

  .

 • Onur Turan
  Onur Turan10 gün önce

  İnsanlar çok garip gerçekten.. Geçen gün bir açılışta konuşurken İstanbul'un mimarisi çok kötü ihanet edilmiş gibi yatay mimari bizim hayalimiz diyen.. Başka bir yerde ekonomi reformu, İnsan hakları reformu diyen biri var televizyonlarda.. Tıpkı hiç bir şeyi yokunda gitmeyen ve kötü yönetilen bir ülke seçime giderken yönetime talip olmuş yeni bir siyasi parti lideri gibi konuşuyor.. Bunu bile farketmeyen büyük bir çoğunluktan onun ak dediğine kara demesini bekliyoruz.. Ne kadar enteresan değil mi?

 • Ahmet Ünal
  Ahmet Ünal10 gün önce

  hapis yatması gerekenler dışarılarda cirit atar, bizim haklı olan subaylarımız astsubaylarımız ülkeleri için canını ortaya koyar emekli olunca kağıt buruşturur gibi atarlar. Peki adalet nerede?

 • Burak Doğan
  Burak Doğan10 gün önce

  Kalbi körelmemiş gözü gören her insanın yapılan zulmü görmemesi içten bile değil. Tarih değil hatalar tekerrür ediyor.

 • Yasin ERDİL
  Yasin ERDİL11 gün önce

  Hepimizde bu denli olması gereken fakat bir türlü olamayan, bu milletin vatandaşları olarak bu derdin %90’ını da senin üzerinde bıraktığımız için senden büyük bir mahcubiyet ile özür dileriz Oğuzhan UĞUR ! Hepimizin Senden Helallik alması lazım vesselam...

 • Muhittin Aydogdu
  Muhittin Aydogdu11 gün önce

  Bizi susturamayacaklar !!!

 • Kagan Tasci
  Kagan Tasci11 gün önce

  Mavi Vatan kavramını ortaya koymuş bir kahraman. Düşmanın kim olduğu da ortada. Neyse neden hiç bir Amiral, Genel Kurmay Başkanı olmadı? En iyi yetişen askerler onlar halbuki. Bunu bir tartışmalıyız... Yüreklerimiz ortak. Umutsuzluğa yer yok bu karanlık günler bitecek. 🙂

 • Ali Şener
  Ali Şener11 gün önce

  Susmak bazen en asil tepkiler... çok güzel bir bölümdü tebrikler Oğuzhan bey

 • OğuzHan
  OğuzHan11 gün önce

  Uyuyan milletler ya ölür ya da köle olarak uyanırlar. Atatürk.

 • Mücahit enes Arslan
  Mücahit enes Arslan11 gün önce

  Ne güzel bir sözdür. Ders alsaydı eğer insan edermiydi tarih tekerrür.

 • iki De Bir TV !
  iki De Bir TV !11 gün önce

  Oğushan uğur 📿🦍

 • şahin körtepe
  şahin körtepe11 gün önce

  Her geçen gün daha çok endişeleniyorum ülkem için

 • Atilla yıldırım
  Atilla yıldırım11 gün önce

  “Geleceğin en tehlikeli silahı da, aracı da hiç kuşkunuz olmasın ki, uçaklardır. Bir gün insanoğlu uçaksız da göklerde yürüyecek, gezegenlere gidecek, belki de Ay’dan bize sinyaller yollayacaktır. Bu mucizenin gerçekleşmesi için iki bin yılını beklemeye gerek kalmayacaktır. Gelişen teknoloji bize şimdiden bunu müjdeliyor. Bize düşen görev ise Batı’dan bu konuda geri kalmamayı temindir”. Mustafa Kemal ATATÜRK 8 Haziran 1936 - Eskişehir Tayyare Alayı Anı Defterinden

 • no name
  no name11 gün önce

  @oguzhanugur benim engeli kaldırsan ya artık

 • Kenan Atasoy
  Kenan Atasoy11 gün önce

  bugüne kadar, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz şarkısını daha iyi söyleyen birini duyduğumu anımsamıyorum, ne yaptıysam bulamadım kim olduğunu, bir bilen var mıdır

 • HASAN TOROSLU

  HASAN TOROSLU

  11 gün önce

  Aynen katılıyorum bende bulamadım

 • Ahmet Kahreman
  Ahmet Kahreman11 gün önce

  Ne güzel söz "Bizi bizden başka kim bölebilir. "

 • Öfkeli Tebessüm
  Öfkeli Tebessüm11 gün önce

  abi hangi güne mutlu uyanıcaz

 • tunç Kaplan
  tunç Kaplan11 gün önce

  Dönün şimdi bir daha Cem Gürdeniz in konuk olduğu videoları izleyin. Bitirince bir daha..

 • Yusuf Uci
  Yusuf Uci11 gün önce

  Sevgili Oğuzhan bey doğu Türkistan olayı ile ilgili neden konusmuyorsunuz oradaki kardeşler hakkında bir mevzular istiyoruz Mansur Yavaş i tehdit edilmesi Türkiye'nin cvp vermemesi korktuğu anlama mi geliyor

 • Yusuf Uci

  Yusuf Uci

  11 gün önce

  @faevna ne demek

 • faevna

  faevna

  11 gün önce

  @Yusuf Uci bilmiyordum, teşekkür ederim.

 • Yusuf Uci

  Yusuf Uci

  11 gün önce

  @faevna çin büyükelçiliği

 • faevna

  faevna

  11 gün önce

  mansur yavaşı kim tehdit etti?

 • FY 2
  FY 211 gün önce

  Ülke nereye gidiyor arkadaş...

 • Ozgun G
  Ozgun G11 gün önce

  Şanlı ordumuz bunları hak etmedi, etmiyor, etmeyecek! Ezdirmeyecez...

 • Muaz Altınkaynak
  Muaz Altınkaynak11 gün önce

  Varilcioğlu.

 • Onur Özdemir
  Onur Özdemir11 gün önce

  Çok uzun olmuş başım ağrıdı kulaklık tan

 • Mehmet Eren Altun
  Mehmet Eren Altun11 gün önce

  3.51 saniyelik harika bir video çok sey analtıyor anlayanaa ...

Sonraki